Noc szkoleń!

Noc szkoleń!

NOC SZKOLEŃ Stowarzyszenie Inicjatyw Kobiecych- 12/13 marca 2016 (sobota/niedziela) godz. 18:00-01:00 lokal Spółdzielni Socjalnej WOLA ul. Smocza 3. Lokal jest w pełni przystosowany dla osób z niepełnosprawnością.

Uczestnicy szkolenia/warsztatu otrzymają dostęp do materiałów poszkoleniowych oraz możliwość konsultacji indywidualnych w trakcie Nocy Szkoleń.

Koszt każdego warsztatu- 40 zł; Liczba miejsc na każdym warsztacie : 12

WARSZTAT 1: Dlaczego nie zapraszają mnie na rozmowy kwalifikacyjne? Jak znaleźć pracę… godz. 18:00-20:00

Jeśli szukasz pracy i Twoje działania nie przynoszą rezultatu, czujesz się sfrustrowany, rozczarowany   zaczynasz wątpić w siebie i swoje możliwości TEN WARSZTAT jest dla Ciebie.

Anna Porażyńska doradca zawodowy, psycholog, coach. email: anna.porazynska@wp.pl

WARSZTAT 2 Zawód na całe życie? Zmiana zawodu co 10 lat!? Wybierz sobie już teraz zawody na całe życie! godz. 20:30-22:30

Czy wiesz o prognozach, które mówią, że statystyczna osoba wchodząca na rynek pracy w roku 2015 – zmieni swój zawód czterokrotnie w ciągu swojego życia zawodowego! Ten warsztat pomoże Ci  poszukać odpowiedniego dla Ciebie zawodu. Pomoże w wyborze lub zmianie kolejnych zawodów w Twojej karierze zawodowej.

Anna Góral – doradczyni zawodowa, trenerka  e-mail: stowarzyszenie@inicjatywakobiet.org; http://inicjatywakobiet.org/

WARSZTAT 3 Jestem przedsiębiorczy. Jestem przedsiębiorcza. Dokąd zmierzam i co jest dla mnie najważniejsze? godz. 23:00-01:00

Wiesz już czego chcesz, ale nie wiesz co dalej? Nie wiesz czego chcesz i na razie jesteś na etapie marzeń. To świetnie! Przyjdź na warsztat! Podczas warsztatu będziesz miał okazję poczuć czym jest odpowiedzialność za siebie i swoją przyszłość, sprawdzić ile w Tobie mocy i sprawczości.

Grażyna Knitter -Trener biznesu, coach kryzysowy, doradca zawodowy, mediator e-mail: g.knitter@szkoleniabiurobiznes.pl ; http://szkoleniabiurobiznes.pl/

WARSZTAT 4 JA DOROSŁY – CZY TAK MIAŁO BYĆ? Autorski warsztat inspirowany Małym Księciem, godz. 18:00-19:30

Inspiracją do stworzenia tego warsztatu była książka Antoine de Saint-Exupery Mały Książę, film reż. M. Osborne pod tym samym tytułem oraz samo życie. Pracując metaforami, które w doskonały sposób wyciągają skrywane w podświadomości prawdy, przyjrzysz się bliżej swojej Dorosłości – czy ją lubisz, jaka ona jest, w jakiej aktualnie jest kondycji i co dobrego możesz z taką wiedzą dalej zrobić.

Małgorzata Werner  - dyplomowany life coach

e-mail: gosha.lifecoach@gmail.com; http://moje-dziewieciotysieczniki.blog.pl/

Więcej informacji:

https://absolwencinawalizkach.pl/nocszkolen/warszawa/