Warsztat coachingowy dla kobiet – 28-29.11

Stowarzyszenie Inicjatyw Kobiecych serdecznie zaprasza na warsztat coachingowy dla kobiet „Mój cel, moja droga, moja wizja przyszłości”

Zapraszamy Cię do udziału jeśli szukasz odpowiedzi na pytania:

  • jaką pracę naprawdę chcę wykonywać?
  • jakie moje zasoby są zasobami kluczowymi?
  • gdzie rozwinę swój potencjał i poczuję się spełniona?
  • czy planowana inwestycja w edukację (studia, szkołę, kurs) ma sens?
  • czy  to, co robię zawodowo doprowadzi mnie do sukcesu? jak wrócić na rynek pracy?

 

Jeśli odpowiedziałaś „tak” na jedno z powyższych pytań nasze warsztaty są dla Ciebie!
Podczas warsztatów sięgamy do takich technik i sposobów pracy, które pozwalają na praktyczne wykorzystanie zdobytej wiedzy w odważnym kreowaniu swojej drogi zawodowej!
Oferujemy praktyczne ćwiczenia coachingowe (indywidualne i w parach), dyskusje problemowe w grupach oraz symulacje z elementami dramy.

 

Terminy, czas trwania:

  1. 11 (sobota) 10:00- 17:00, z przerwą godzinną przerwę na obiad),

29.11 (niedziela) 10:00-14:00

Cena warsztatu: 45 zł (koszt sali oraz kawy i herbaty).

Aby zarezerwować miejsce wpłaty należy dokonać do 25.11.2015, na nasze konto w Idea Bank:
Nr rachunku: 19 1950 0001 2006 0418 7835 0002

Opłaty można dokonać także na miejscu przed warsztatem.

Miejsce:
Spółdzielnia Socjalna WOLA ul. Smocza 3, Warszawa – Muranów

Prowadzące: Barbara Kondraciuk –   trenerka, pedagog specjalny, wieloletnia pracowniczka organizacji pozarządowych. Posiada wykształcenie i doświadczenia umożliwiające pracę indywidualną i metodami warsztatowymi z osobami z osobami z niepełnosprawnością, osobami długotrwale bezrobotnymi, osobami zainteresowanymi rozwojem osobistym… Przez 8 lat pracowała w organizacji pozarządowej zajmującej się aktywizacja społeczną i zawodową osób niepełnosprawnych min. na stanowiskach trenerki, doradczyni ds. aktywizacji osób niepełnosprawnych i doradczyni zawodowej. Jest osobą niepełnosprawną, w wyniku urazu porusza się na wózku.

Anna Wrona – pedagog, tłumacz, przyszły job – coach. Absolwentka Uniwersytetu Rzeszowskiego na wydziale filologii angielskiej. Obecnie studentka Uniwersytetu SWPS na kierunku job-coaching i doradztwo zawodowe. Od pięciu lat związana z branżą edukacyjną, od ponad roku związana z branżą HR. Uczestniczka procesów rozwojowych dla wyższej kadry managerskiej. Zainteresowana procesami wspierania rozwoju zawodowego.

fot.: Ryan McGuire