Warsztaty taneczne

wpis w: Aktualności | 0

Stowarzyszenie Inicjatyw Kobiecych organizuje dwa wyjątkowe warsztaty taneczne dla osób z niepełnosprawnością ruchową (głównie poruszających się na wózkach).

Warsztaty mają przygotować uczestniczki/ków do udziału w tańcu ONE BILLION RISING 2015 już 14 lutego! Specjalną choreografię słynnego układu Break the Chain opracowała Magdalena Gałaj, która poprowadzi również zajęcia. Magda jest tancerką, psycholożką i psychoterapeutką. Tańczyła między innymi w spektaklu Rafała Urbackiego „W Przechlapanem” w Instytucie Teatralnym.W 2014 r. wzięła udział w spektaklu realizowanym w projekcie „KOBIETY- RETROSPEKTYWA SZALEŃSTWA” przez Fundację Artystyczną PERFORM. Jej celem jako tancerki i terapeutki jest wzajemne oswajanie się osób sprawnych i niepełnosprawnych.
Stowarzyszenie Inicjatyw Kobiecych organizując warsztaty, czynnie włącza się w przygotowania do wydarzenia: Protestuj | Tańcz | Powstań przeciwko przemocy wobec dziewcząt i kobiet z niepełnosprawnościami! 14 lutego 2015.

I warsztat: 05.02, godz. 18.30-20.00, Marzyciele i Rzemieślnicy, Dom Towarowy Bracia Jabłkowscy III piętro, Bracka 25, Warszawa;

II warsztat: 07.02, godz.11.00-12.30, Teatr Baza, Podchorążych 39, Warszawa.

Współorganizatorem I warsztatu są:
Marzyciele i Rzemieślnicy
dom innowacji społecznych
www.facebook.com/marzycieleirzemieslnicy
III piętro Domu Towarowego Braci Jabłkowskich

(Zdjęcie ze spektaklu KOBIETY- RETROSPEKTYWA SZALEŃSTWA, zrealizowanego przez FUNDACJĘ ARTYSTYCZNĄ PERFORM, projekt współfinansowany przez m.st. Warszawa. 23.06.2014r.)